• Pupillen 1

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV PH1 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Neptunus PH120191039
    2Amsterdam Pirates PH122171435
    3Hoofddorp Pioniers PH1241111223
    4HCAW PH1221101122
    5Neptunus PH2241101322
    6UVV PH122611513
    7Jeka PH12210212
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bastiaanse, Bram
    Brink, Tom van den
    Ernst, Roman
    Heijnsdijk, Maarten
    Rees, Abel van
    Vos, Guus de
    Wilson, Thomas
    Winklaar, Othniel

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.