• Pupillen 1

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Gryphons PH1 - UVV PH110 okt.7 - 4
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV PH1 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Neptunus PH118161133
    2Amsterdam Pirates PH120161333
    3Kinheim PH120160432
    4Euro Stars PH120160432
    5Hoofddorp Pioniers PH122911219
    6HCAW PH120801216
    7Neptunus PH222701514
    8Gryphons PH11930166
    9UVV PH11721145
    10Jeka PH11200120
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bastiaanse, Bram
    Brink, Tom van den
    Ernst, Roman
    Heijnsdijk, Maarten
    Pouw, Wessel
    Rijsenbrij, Boaz
    Vos, Guus de
    Vrijenhoek, Finn

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.