• Pupillen 1

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UVV PH1 - Neptunus PH211 sep.6 - 12
    UVV PH1 - Neptunus PH211 sep.14 - 8
    Neptunus PH1 - UVV PH15 sep.14 - 3
    Neptunus PH1 - UVV PH15 sep.11 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 sep.Jeka PH1 - UVV PH1
    26 sep.Jeka PH1 - UVV PH1
    2 okt.UVV PH1 - Hoofddorp Pioniers PH1
    2 okt.UVV PH1 - Hoofddorp Pioniers PH1
  • Poulestanden UVV PH1 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Neptunus PH118171035
    2Amsterdam Pirates PH118131427
    3Neptunus PH220110922
    4HCAW PH11690718
    5Hoofddorp Pioniers PH116601012
    6UVV PH11630136
    7Jeka PH11600160
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bastiaanse, Bram
    Brink, Tom van den
    Ernst, Roman
    Heijnsdijk, Maarten
    Rees, Abel van
    Vos, Guus de
    Wilson, Thomas
    Winklaar, Othniel

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.