• Honkbal Heren 3

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UVV H3 - Blue Socks H124 sep.6 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 okt.Panters H1 - UVV H3
    8 okt.UVV H3 - Gryphons H2
    12 okt.Wombats H2 - UVV H3
  • Poulestanden UVV H3 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Domstad Dodgers H216111423
    2Gryphons H217110622
    3Domstad Dodgers H316101521
    4Panters H11590618
    5Green Hearts H11481517
    6Blue Socks H11570814
    7Wyck Lions H11261513
    8UVV H31560912
    9Moorfielders H11640128
    10Wombats H21410132
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buskop, ArnoTeamspeler
    Elsacker, Merijn vanTeamspeler
    Helten, Robbert vanTeamspeler
    Janmaat, RoaldTeamspeler
    Kuijer, ArjanTeamspeler
    Manen, Rick vanTeamspeler
    Neelen, JohanTeamspeler
    Schwartz, JohnTeamspeler
    Takke, GerritTeamspeler
    Wanders, RobinTeamspeler
    Wingelaar, AlexTeamspeler
    Wissel, Joost deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.