• Honkbal Heren 3

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Domstad Dodgers H2 - UVV H33 jul.18 - 6
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV H3 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Panters H11080216
    2Domstad Dodgers H21171315
    3Domstad Dodgers H3961213
    4Wyck Lions H1961213
    5Green Hearts H1961213
    6Gryphons H21160512
    7Blue Socks H1104068
    8UVV H3102084
    9Moorfielders H1102084
    10Wombats H290090
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buskop, ArnoTeamspeler
    Elsacker, Merijn vanTeamspeler
    Helten, Robbert vanTeamspeler
    Janmaat, RoaldTeamspeler
    Kuijer, ArjanTeamspeler
    Manen, Rick vanTeamspeler
    Neelen, JohanTeamspeler
    Schwartz, JohnTeamspeler
    Takke, GerritTeamspeler
    Wanders, RobinTeamspeler
    Wingelaar, AlexTeamspeler
    Wissel, Joost deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.