• Softbal Heren 1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UVV HS1 - Wyck Lions HS130 sep.9 - 11
    UVV HS1 - UVV HS223 sep.3 - 25
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Panters HS118180036
    2Wyck Lions HS117121425
    3Domstad Dodgers HS118120624
    4Green Hearts HS116100620
    5UVV HS218100820
    6Houten Dragons HS11780916
    7Centrals HS117611013
    8UVV HS11740138
    9Nieuwegein Diamonds HS31840148
    10Firebirds BSC HS21820164
  • Team indeling

    NaamFoto
    Brink, Wilfred van den
    Fruitema, Remmert
    Halvorsen, Haakon
    Haneveer, Desmond
    Heijnsdijk, Peter
    Helms, Remko
    Hutzezon, Reinier
    Pangaard, Marc van den
    Ronde-out, Edwin
    Voort, Jan van de
    Vos, Bas de
    Zuiver, Marco

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • uvv_heren_1_2015