• Honkbal Heren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Vlaardingen Holy H1 - UVV H23 jul.13 - 3
    Jeka H2 - UVV H226 jun.6 - 7
    UVV H2 - Wombats H122 jun.6 - 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV H2 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wombats H111101021
    2PSV H11170414
    3Ducks H11270514
    4Cardinals H11261513
    5Blue Lions Tilburg H11261513
    6Gryphons H11260612
    7Vlaardingen Holy H11260612
    8Hazenkamp H1114078
    9UVV H2113177
    10Jeka H21210112
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beijen, ScottTeamspeler
    Cremer, MeesTeamspeler
    Dommelen, Menno vanTeamspeler
    Dunlock, JeffreyTeamspeler
    Harskamp, BenjaminTeamspeler
    Hayward, BrianTeamspeler
    Heystee, LeonTeamspeler
    Jansen, RobinTeamspeler
    Loman, MarijnTeamspeler
    Mabrouk, NouriTeamspeler
    Nikolmann, BenjaminTeamspeler
    Rijssemus, JelleTeamspeler
    Shehu, DurimTeamspeler
    Vermeulen, IvarTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.