• Heren 2

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV H2 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Houten Dragons H118151231
    2Domstad Dodgers H317140328
    3HCAW H618130526
    4UVV H216102422
    5Wombats H21892720
    6Knickerbockers H11881917
    7Domstad Dodgers H418711015
    8Wombats H31832138
    9Falcons H11730146
    10Quick Amersfoort H31811163
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baez, I.J.Teamspeler
    Borst, JuriaanTeamspeler
    Elsacker, Jan Pieter vanTeamspeler
    Elsacker, Merijn vanTeamspeler
    Kuijer, ArjanTeamspeler
    Manen, Rick vanTeamspeler
    Mourits, ErikTeamspeler
    Neelen, JohanTeamspeler
    Petronilla, RaffieTeamspeler
    Pietersz, MartinTeamspeler
    Takke, GerritTeamspeler
    Venema, MartijnTeamspeler
    Wingelaar, AlexTeamspeler
    Wissel, Joost deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.