• Honkbal Heren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Blue Lions Tilburg H1 - UVV H22 okt.24 - 9
    Ducks H1 - UVV H225 sep.7 - 6
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV H2 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wombats H117141229
    2Ducks H118110722
    3PSV H115100520
    4Cardinals H11791719
    5Blue Lions Tilburg H11791719
    6Gryphons H11890918
    7Vlaardingen Holy H11890918
    8Hazenkamp H118711015
    9UVV H21832138
    10Jeka H21830156
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beijen, ScottTeamspeler
    Cremer, MeesTeamspeler
    Dommelen, Menno vanTeamspeler
    Dunlock, JeffreyTeamspeler
    Harskamp, BenjaminTeamspeler
    Hayward, BrianTeamspeler
    Heystee, LeonTeamspeler
    Jansen, RobinTeamspeler
    Loman, MarijnTeamspeler
    Mabrouk, NouriTeamspeler
    Nikolmann, BenjaminTeamspeler
    Rijssemus, JelleTeamspeler
    Shehu, DurimTeamspeler
    Vermeulen, IvarTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.