• Honkbal Heren 1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sInfo
    25 sep.UVV H1 - Quick Amersfoort1 - 31 - 3
    22 sep.Quick Amersfoort - UVV H17 - 37 - 3
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hoofddorp Pioniers H222160632
    2UVV H122141729
    3Twins H222140828
    4Neptunus Tridents H222131827
    5Sparks Haarlem H122130926
    6Euro Stars H122121925
    7HCAW H2221201024
    8DSS/Kinheim H2221201024
    9Wassenaar H122801416
    10Amsterdam Pirates H222801416
    11Jeka H122711415
    12Herons/Alcmaria Victrix H12210212

    Poulestanden UVV H1 (HSTB5 Honkbal Senioren Vervolgcompetities)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UVV H11050525
    2Twins H21070324
    3Sparks Haarlem H11050520
    4Neptunus Tridents H21040618
    5Euro Stars H11050517
    6Hoofddorp Pioniers H21040616

    Poulestanden UVV H1 (HSTB8 Honkbal Senioren PILOT)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Quick Amersfoort15101421
    2UVV H11591519
    3RCH Memorie Sieraden1590618
    4Twins H21451811
    5Storks15501010
    6Sparks Haarlem H1144199
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Bekker, Lucas
    Flaneur, Siegert
    Isenia, Aaron
    Jansen, Daan
    Kortstam, Raoell
    Kuipers, Stefan
    Marlin, Malcolm
    Tielraden, Etienne van
    Vries, Pim de
    Wout, Sean
    Zijl, Jurjen van

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.