• Honkbal Heren 1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sInfo
    22 meiWassenaar H1 - UVV H111 - 711 - 7
    15 meiUVV H1 - Neptunus Tridents H25 - 175 - 17
    13 meiNeptunus Tridents H2 - UVV H14 - 144 - 14
    8 meiJeka H1 - UVV H12 - 72 - 7
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 meiUVV H1 - Wassenaar H1
    27 meiHoofddorp Pioniers H2 - UVV H1
    29 meiUVV H1 - Hoofddorp Pioniers H2
    4 jun.Euro Stars H1 - UVV H1
    5 jun.UVV H1 - Euro Stars H1
  • Poulestanden UVV H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hoofddorp Pioniers H216130326
    2Sparks Haarlem H116120424
    3UVV H11590618
    4Twins H21690718
    5Euro Stars H11690718
    6Neptunus Tridents H21581617
    7DSS/Kinheim H21580716
    8Jeka H11671815
    9HCAW H21560912
    10Wassenaar H11560912
    11Amsterdam Pirates H21540118
    12Herons/Alcmaria Victrix H11610152
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Bekker, Lucas
    Flaneur, Siegert
    Isenia, Aaron
    Jansen, Daan
    Kortstam, Raoell
    Kuipers, Stefan
    Marlin, Malcolm
    Tielraden, Etienne van
    Vries, Pim de
    Wout, Sean
    Zijl, Jurjen van

    Er zijn 8 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.