• Aspiranten 2

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV AH2 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hilversum Hurricanes AH118170134
    2H.S.V. The Flags AH118131427
    3Almere '90 AH218120624
    4DVH AH118120624
    5Hoofddorp Pioniers AH217111521
    6Thamen AH218100820
    7Vennep Flyers AH117511111
    8UVV AH218501310
    9OVVO AH11701161
    10HCAW AH21710160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Ansems, LuukTeamspeler
    Brink, Bjorn van denTeamspeler
    Harskamp, BramTeamspeler
    Houterman, NickTeamspeler
    Maassen, TimoTeamspeler
    Pluim, ThomasTeamspeler
    Rijnten, RikTeamspeler
    Siegers, FabianTeamspeler
    Stulen, DaanTeamspeler
    Wesselink, SimonTeamspeler
    Wissink, LuukTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.