• Softbal Heeren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV HS2 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Panters HS118180036
    2Wyck Lions HS118121525
    3Domstad Dodgers HS118120624
    4Green Hearts HS116100620
    5UVV HS218100820
    6Houten Dragons HS11890918
    7Centrals HS117611013
    8UVV HS11740138
    9Nieuwegein Diamonds HS31840148
    10Firebirds BSC HS21820164
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Allen, JustinTeamspeler
    Geurts, RonTeamspeler
    Heystee, LeonTeamspeler
    Kaspers, MaxTeamspeler
    Konings, HansTeamspeler
    Laere, René vanTeamspeler
    Rijssemus, DirkTeamspeler
    Saaze, Jeroen vanTeamspeler
    Sandtke, GuidoTeamspeler
    Stulen, MarcelTeamspeler
    Verbrugge, HenkTeamspeler
    Verbrugge, MarkTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.