• Softbal Heeren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV HS2 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Panters HS111110022
    2Domstad Dodgers HS11390418
    3Wyck Lions HS11181217
    4Green Hearts HS11070314
    5Centrals HS11151511
    6UVV HS21050510
    7Houten Dragons HS1124088
    8UVV HS1124088
    9Nieuwegein Diamonds HS3102084
    10Firebirds BSC HS21200120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Allen, JustinTeamspeler
    Geurts, RonTeamspeler
    Heystee, LeonTeamspeler
    Kaspers, MaxTeamspeler
    Konings, HansTeamspeler
    Laere, René vanTeamspeler
    Rijssemus, DirkTeamspeler
    Saaze, Jeroen vanTeamspeler
    Sandtke, GuidoTeamspeler
    Stulen, MarcelTeamspeler
    Trapman, FelixTeamspeler
    Verbrugge, HenkTeamspeler
    Verbrugge, MarkTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.