• Softbal Dames 1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UVV DS1 - Sparks Haarlem DS229 sep.2 - 10
    DSS DS1 - UVV DS124 sep.5 - 8
    DSS DS1 - UVV DS124 sep.3 - 13
    UVV DS1 - Sparks Haarlem DS222 sep.5 - 0
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Onze Gezellen DS242340868
    2UVV DS1423201064
    3Sparks Haarlem DS2422601652
    4Euro Stars DS1422601652
    5Red Lions DS1402101942
    6Twins DS1401302722
    7DSS DS142803416
    8Hoofddorp Pioniers DS142603612
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Andringa, Naomi
    Arp, Laura
    Blanken, Yaelle van
    Burger, Melissa
    Gastel, Marleen van
    Heijnsdijk, Lauren
    Huber, Carolyn
    Marcelis, Ilona
    Mildert, Merel van
    Mulder, Emma
    Rikkelman, Eliza
    Stulen, Anouk
    Trapman, Nienke
    Veen, Britt van

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.