• Softbal Dames 1

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UVV DS1 - HCAW DS114 mei0 - 0
    UVV DS1 - Sparks Haarlem DS211 mei3 - 5
    UVV DS1 - Sparks Haarlem DS211 mei11 - 4
    UVV DS1 - Olympia Haarlem DS29 mei9 - 2
    UVV DS1 - Olympia Haarlem DS29 mei7 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 meiOosterhout Twins DS1 - UVV DS1
    25 meiOosterhout Twins DS1 - UVV DS1
    28 meiUVV DS1 - HCAW DS1
    1 jun.Red Lions DS1 - UVV DS1
    1 jun.Red Lions DS1 - UVV DS1
  • Poulestanden UVV DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Oosterhout Twins DS113130026
    2UVV DS11390418
    3Red Lions DS11180316
    4Olympia Haarlem DS21480616
    5Onze Gezellen DS21360712
    6Sparks Haarlem DS2134098
    7HCAW DS11330106
    8Amsterdam Pirates DS21200120
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Andringa, NaomiTweede honk
    Burger, Melissa
    Konings, Fleur
    Maassen, Anouk
    Mildert, Merel vanLinksvelder
    Rikkelman, ElizaEerste honk
    Romney, Yfke
    Steen, Stacey v/d
    Stulen, AnoukLinksvelder
    Tolmie, Jessica
    Veen, Britt vanAangewezen slagman/slagvrouw
    Veldhuizen, Elza
    Waveren, Michelle vanDerde honk

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.