• Dames 1

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Neptunus DS1 - UVV DS19 okt.7 - 2
    Neptunus DS1 - UVV DS19 okt.10 - 3
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Neptunus DS114140028
    2Onze Gezellen DS214100420
    3UVV DS11490518
    4Euro Stars DS11480616
    5Twins Oosterhout1470714
    6DSS DS11440108
    7Red Lions DS11430116
    8Orioles DS11410132

    Poulestanden UVV DS1 (SSDWB2 Fastpitch Softbal Senioren Dames Play Offs)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Neptunus DS1650122
    2Euro Stars DS1640214
    3Onze Gezellen DS262048
    4UVV DS161054
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Andringa, Naomi
    Blanken, Yaelle van
    Boers, Merel
    Burger, Melissa
    Gastel, Marleen van
    Marcelis, Ilona
    Mildert, Merel van
    Mulder, Emma
    Rikkelman, Eliza
    Stulen, Anouk
    Trapman, Nienke
    Veen, Britt van
    Verhagen, Robin

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.