• Dames 1

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV DS1 (SSDTB1 Dutch National Softball League)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Neptunus DS121180336
    2Onze Gezellen21170434
    3Euro Stars DS117100720
    4Red Lions DS11780916
    5UVV DS11570814
    6DSS DS11930166
    7Orioles DS12020184
    8Twins Oosterhout00000
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Andringa, Naomi
    Gastel, Marleen van
    Mildert, Merel van
    Rikkelman, Eliza
    Stulen, Anouk
    Trapman, Nienke
    Veen, Britt van
    Verhagen, Robin
    Verhoeven, Sophia

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.