• Aspiranten 1

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV AS1 (SAWC1 Softbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sparks Haarlem AS142400280
    2Tex Town Tigers AS1402811157
    3Storks AS1422531453
    4Catch AS1422421650
    5Jeka AS1421742138
    6UVV AS1421632335
    7Blue Birds/Wassenaar AS140813113
    8Orioles AS14210412
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Boogaard, Milou van denTeamspeler
    Graaf, Iris deTeamspeler
    Grootings, SennaTeamspeler
    Jakobus, JennaTeamspeler
    Konings, FleurTeamspeler
    Maassen, AnoukTeamspeler
    Oomen, MadeliefTeamspeler
    Ridder, BoTeamspeler
    Steen, Stacey v/dTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.