• Junioren

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV JS1 (SJWC2 Fastpitch Softbal Junioren 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1The Herons JS114111223
    2Catch JS11453613
    3UVV JS11251611
    4ROEF! JS1122195

    Poulestanden UVV JS1 (SJWC1 Fastpitch Softbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Amsterdam Pirates JS114130126
    2Sparks Herons JS11290318
    3Schiedam JS11281317
    4Wildcats JS11270514
    5Catch JS1125169
    6The Herons JS1123096
    7ROEF! JS11412114
    8UVV JS11220102
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Biemans, LudeTeamspeler
    Halvorsen, BeritTeamspeler
    Harskamp, VeraTeamspeler
    Konings, FleurTeamspeler
    Neelen, XenaTeamspeler
    Oomen, MadeliefTeamspeler
    Pangaard, Amber van denTeamspeler
    Ridder, BoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.