• Junioren

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV JS1 (SJWC2 Softbal Junioren Wedstrijdsport)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1The Herons JS1860212
    2Amsterdam Pirates JS1860212
    3Blue Birds JS182246
    4UVV JS183056
    5Onze Gezellen JS181254

    Poulestanden UVV JS1 (SJWC1 Softbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Schiedam JS122190338
    2HCAW/Zuidvogels JS124173437
    3Red Lions JS124171635
    4Wildcats22151631
    5UVV JS124133829
    6Amsterdam Pirates JS1241211125
    7The Herons JS1221101122
    8Blue Birds JS1241021222
    9Onze Gezellen JS1221011121
    10Red Mosquitos JS122811317
    11Vlaamse Liga JS122611513
    12ROEF! JS12221195
    13ROEF! JS22201211
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bolkenbaas, FemkeTeamspeler
    Bolkenbaas, MarijeTeamspeler
    Halvorsen, BeritTeamspeler
    Harskamp, VeraTeamspeler
    Leemans, EsméeTeamspeler
    Lijffijt, PienTeamspeler
    Maassen, LarissaTeamspeler
    Meteren, Britt vanTeamspeler
    Mildert, Merel vanTeamspeler
    Stulen, AnoukTeamspeler
    Trapman, NienkeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.